Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Barbora.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 5, článků celkem: 16543, komentáře < 7 dní: 284, komentářů celkem: 423252, adminů: 60, uživatelů: 5230  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 76 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
115639479
přístupů od 17. 10. 2001

Grano Salis: Jaela
Vloženo Sobota, 14. březen 2015 @ 13:15:23 CET Vložil: Tomas

Grano Salis Obrátila se na nás bývalá uživatelka GS s nickem Jaela s prosbou o pomoc ohledně ztotožňování jejího nicku s jinými nicky (příkladem je i tento článek a ztotožnění Jaely s Nokií). Toto ztotožňování považuje za šikanu.

Prosíme tedy ty, kteří toto dělají, aby se toho vyvarovali. Jednak je zde žádost samotné Jaely, která by měla ve slušné společnosti, natož křesťanské,  stačit na to, aby uživatelé pochopili, že toto jednání jí je nepříjemné a nedělali to. Pak je zde naše vlastí šetření, které vychází z našich záznamů. Zjistili jsem, že nic nevybočuje z rámce působení Jaely na GS. Jinými slovy, nebyla nalezena žádná shoda okolo působení Jaely na GS s podezřeními některých uživatelů, kteří Jaelu nyní ztotožňují s jinými nicky. Chceme apelovat na to, abychom se chovali jako křesťané. Díky. Tomas

"Jaela" | Přihlásit/Vytvořit účet | 157 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Jaela (Skóre: 0)
Vložil: Nepřihlášený v Sobota, 14. březen 2015 @ 18:43:26 CET
Je víc než divné a podezřelé, že pokud je osoba se jménem Jaela na živu, že se vůči uživatelům neohrazuje sama, ale prostřednictvím admina. 
Podle mne nebude problémem kromě změny přezdívky změnit si cokoliv - počítač, internetovou adresu. 

Jaelo, ozvi se nám po čtyřech letech přímo. Nejsi-li ta strašná Nokie, rádi se ti omluvíme.

Napiš taky nějaký svůj komentář, alespoň na půl stránky k aktuálním tematům, pak dokážeš, že nejsi Nokie.
Indicie, že  Nokia může být totéž co kdysi Jaela jsou sice nepřímé, ale dost závažné, zejména vřelé přátelství - stejná krevní skupina s osobou  pod nickem Martino, které se vyskytovalo i u Jaely a víc dalších věcí. 

Pokud se neozveš přímo, moje podezření zůstává. Re: Jaela (Skóre: 1)
Vložil: Cizinec (info@cizinec.com) v Sobota, 14. březen 2015 @ 20:36:40 CET
(O uživateli | Poslat zprávu) http://www.cizinec.com/
  Děkuji za informaci, myslel jsem si to už dříve z charakteru příspěvků.

  A i pro ostatní diskutující je dobré vědět, že v ŘKC je více takových charakterů, jako je Jael a Nokia.Re: Jaela (Skóre: 1)
Vložil: Momonka (Tinidril@seznam.cz) v Sobota, 14. březen 2015 @ 20:41:58 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Vtipné. Psychopaty a křivopřisežníky vážně neberu. Nakonec se k jinému nicku kdysi sama přiznala Ireně coby jarka316 pod článkem "20 let protestant, dnes katolík. Kapitola 4". No jo, kdo chce lhát, musí mít dobrou paměť. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá:-)Re: Jaela (Skóre: 1)
Vložil: husitka v Neděle, 15. březen 2015 @ 07:22:49 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Je zřejmé, že tu ten nick dlouho nebyl. Tady dochází k hanobení aktivních nicků a sotva lze očekávat jakoukoliv omluvu, natož aby někdo řešil vztah k "mrtvým duším".Re: Škoda, že se Myslivec ve vězení oběsil a vzal pravdu do hrobu (Skóre: 1)
Vložil: nokia v Neděle, 15. březen 2015 @ 08:47:42 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Myslím, že to byl první Myslivec, který mě nazval Jaelou a pak další a další. Nikdo z nich se mi nikdy neomluvil. Opakovaně jsem se od Jaely distancovala. Tito tzv. křesťané někoho křivě nařknou jako nic a nemají špetku slušnosti se omluvit.P.S. Že se Myslivec ve vězení oběsil je stejně ověřená zpráva, jako ta, která je zde šířená - že JP II má nemanželské dítě ...NokiaRe: Jaela (Skóre: 0)
Vložil: Nepřihlášený v Neděle, 15. březen 2015 @ 21:29:03 CET
Oběť Pána Ježíše na kříži není žádnou lacinou milostí. Není ani čarovným zaklínadlem a bianco šekem na odpuštění hříchů bez pokání.
Neznám ani Nokii ani Jaelu, Jedna i druhá o sobě tvrdí , že nejsou totéž. Obě žádají, aby nebyly spolu spojovány, admin se odvolává na to, že jsme křesťané. Někteří žádají důkazy o nevině...
Pokud jsou Nokia a Jaela jeden člověk, tak má již svého soudce a bude se odpovídat ze svých lží. Pokud ovšem jsou to dva odlišní lidé, tak se ze svých lží a pomluv se bude odpovídat někdo jiný. Někdo svým chováním zde znovu křižuje našeho Pána Ježíše Krista, dva protichůdné výroky nemohou být současně pravdivé. Někdo lže nebo vydává falešné svědectví a všichni o sobě tvrdí, že jsou křesťané. Někdo ovšem není. Internet sice nabízí anonymitu, ale nezapomínejte, že před Bohem nejsme anonymní a i naše skryté skutky jsou Mu známy. Stůjte v pravdě a nepropásněte milost Bohem nabízenou. Pokoj Vám. JirkaB


Re: Jaela (Skóre: 1)
Vložil: poutnick v Pondělí, 16. březen 2015 @ 09:52:48 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Přiznám se že mne to také již párkrát napadlo. Moudrých a zbožných dívek a žen  dobré vůle které mají rády Boha, křesťany různých vyznání a církví a nebojí se o tom svědčit přes křik, urážky a rouhání nepřátel tady není mnoho. Pokaždé když se objeví nějaká nová tak ve skrytu duše doufám jestli to náhodou není Jaela s novým nickem. Chybí mi tady. Na jednu stranu bych si moc přál aby se vrátila a věřím že by mohla některým lidem pomoct na cestě k Bohu a do Pánova ovčince ale zároveň také věřím  že je jí lépe jinde a možná vykoná lepší kus práce na Pánově vinici v praktické Ekumeně nebo s růžencem v ruce. Pro tohle žabomyší harcování se možná lépe hodí staří otrlí a cyničtí hříšníci jako jsem třeba já. Zaujalo mne to jak moc našim nepřátelům ještě pořád vadí. I po tak dlouhé době.  Mnohem víc než třeba já. Přestože jsem Vám toho neřekl a neukázal zrovna málo. Pánbůh s Tebou  Jaelo, ať už jsi kdekoliv. I s celou Vaší požehnanou rodinou. Nebuď smutná když některé lidi nepřesvědčíš ani o tom co jim zrovna ukazuješ. Když radši zavřou oči a nebo je nechají dokonce otevřené a stejně tvrdí pravý opak.  Řekl bych že je lepší mluvit s Bohem o nich než naopak.Re: Jaela (Skóre: 1)
Vložil: Tomas v Pondělí, 16. březen 2015 @ 10:49:16 CET
(O uživateli | Poslat zprávu) http://www.granosalis.cz
Dívám se na komentáře, které jste napsali a musím uznat, že reagujete přesně jak jsem předpokládal. Myslím, že když někdo nechce pochopit fakta, tak je stejně nepochopí. Takže, ještě jednou fakta: a) Jaeala zde nepůsobí od května 2011, tedy skoro 4 roky. b) Jsou zde dvě prohlášení, od Jaely a od Nokie, která se distancují jedna od druhé. c) Je zde prohlášení redakce, že na základě šetření jsme zjistii, že Jaela není Nokie. d) Nově sděluji, že nicky, které zde srovnáváte patří několika lidem, přestože mohou mít názory podobné jako vejce vejci. Pravda je ale také, že Jaela měla více nicků, ale tyto nicky ukončili činnost ve stejném období jako Jaela, takže fakticky zde Jaela nepůsobí. Toto jsou objektivní fakta zjištěná z databáze, nikoliv subjektivní spekulace. Tak znova prosím, abychom zde nehonili nicky, ale kultivovaně diskutovali.TomasRe: Jaela (Skóre: 1)
Vložil: Studentbible v Sobota, 21. březen 2015 @ 22:27:14 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Nick "JAELA" je defacto u křesťanů značka bludného ducha fanatického římského fanatismu...V poslední době nick "NOKIA"... To když se ohlásí společnost NOKIA; to bude jiná, ale když nějaká fanatička napadá Evangelium?
Stránka vygenerována za: 0.66 sekundy