Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Marcela.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 3, článků celkem: 16652, komentáře < 7 dní: 228, komentářů celkem: 429563, adminů: 60, uživatelů: 5252  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 581 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
116493293
přístupů od 17. 10. 2001

granosalis.cz :: Zobrazit téma - Co má dělat holka, když jí tahne na třicet a nikde nikdo?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Co má dělat holka, když jí tahne na třicet a nikde nikdo?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra granosalis.cz -> Nemohu najít životního partnera
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vladik



Založen: May 25, 2004
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: út květen 25, 2004 1:49 pm    Předmět: Citovat

tohle je velmi citlivé téma ale myslím si že vše je o důvěře a vztahu s Bohem. Jesliže věřím že Ježíš je ten stejný Ježíš který pro lásku ke mě podstoupil cestu kříže, pak by nemělo mi dělat problémy věřit taky o zájem Boží v mém životě. Bůh mě zná zná každého a on ví jakou cestou ke mě s partnerkou přijít a proto bych se vyvaroval někomu říkat musíš udělat to či ono. to co fungovalo u jednoho nemusí fungovat u druhého tzn. byl to Bůh který přivedl Evu k Adamovi, byl to služebník Abrahamův, který přivedl Izákovi ženu atd.

Jak říkám někdo se seznámil tak že se \"hýbal\" jiní čekali a Bůh jim partnera dal do cesty. Vše je to otázka důvěry, někdy se totiž ukazuje naše víra a poslušnost. Bible jansě říká že s nevěřícím nemáme mít nic co se týče partnerství společného 2 Korintským 6:14  Nedejte se zapřáhnout do cizího jha spolu s nevěřícími! Co má společného spravedlnost s nepravostí? A jaké spolužití světla s temnotou?
15  Jaký souzvuk Krista s Beliálem? Jaký podíl věřícího s nevěřícím?
16  Jaké spojení chrámu Božího s modlami? My jsme přece chrám Boha živého. Jak řekl Bůh: `Budu přebývat a procházet se mezi nimi, budu jejich Bohem a oni budou mým lidem.´
17  A proto `vyjděte z jejich středu a oddělte se´, praví Hospodina `ničeho nečistého se nedotýkejte, a já vás přijmu´
18  a `budu vám Otcem a vy budete mými syny a dcerami, praví Hospodin zástupů´.

Rozhodnout se s kým strávit společný život je velké rozhodnutí a člověk si musí být jistý Božím vedením v dané situaci a né to brát po hlavě.

Vladimír
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katerinax



Založen: Sep 15, 2003
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: po červen 07, 2004 3:00 pm    Předmět: Citovat

Byla jsem ve stejné situaci, modlila jsem se a snažila se být velmi trpělivá. A nebylo to ani trochu jednoduché. Mě poslal Bůh do cesty hledajícího člověka. Jsem vděčná.

Sama nepocházím z čistě věřícího prostředí. Ke křtu jsem přišla sama jako dospělá. Domnívám se, že valná většina \"nevěřících\" lidí zoufale hledá Boží lásku, zoufale pochybuje a nenachází.

Prosila jsem, nevybírala a Bůh chce, aby to bylo takto. Já příjmám. Držte nám palce.


[ Editace od katerinax On Date 07/06/2004 ]
_________________
katerinax
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymous



Založen: Nov 10, 2000
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: so září 18, 2004 4:35 pm    Předmět: Citovat

Jsem věřící od 19 let a vdávala jsem se v 29-ti. Ne vždy jsem měla jednoduchá období, ale vždy, když jsem se modlila, Bůh mě uklidnil, že o mě ví a dá mi pro mě to nejlepší.
Snažila jsem se řídit veršem \"Hledejte nejprve Boží království a vše ostatní vám bude přidáno.\" Čas od času (zvláště v těžkých obdobích) jsem svoji samotu odevzdávala Bohu slovy \"Otče, jen Ty víš, co je pro Tvou dceru nejlepší, tak mi prosím tě V TVÉM ČASE vyber ty. Ty se díváš do nitra člověka, kdežto já vidím pouze zevnějšek.\"
A On vybral
(tohohle smajlíka vybral můj manžel, který mi z ruky sebral myš )
Souhlasím s Vladimírem - někdo je v tomto směru aktivní a jiný zase pasivní. Osobně věřím, že Pán mě vedl tou druhou cestou - čili \"holka seď v koutě, najdou tě\".
Moje rada: Mluv o tom s Pánem a s jeho pomocí obrať svou pozornost na hledání Jeho království. Co to je konkrétně? On Ti to určitě řekne.

Jarka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stistko



Založen: Feb 18, 2005
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: ne únor 20, 2005 2:34 pm    Předmět: Citovat

No, tezke tema...neni v lidskych moznostech Ti pomoci, ale zato v Bozich kompetencich to je, takze se za Tebe ted pujdu pomodlit, at Te Pan vede ve Tvych rozhodnutich a posle Ti toho praveho.
_________________
Stistko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Vlasta



Založen: Oct 27, 2001
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2005 9:12 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Písničko,
na tenhle web chodím už od jeho počátku, četl jsem od tebe náramný věci. Nečekal bych podobný názor právě u tebe. Tak jen malou poznámku. Nemusíš si vybrat zrovna kluka věřícího. Neslevuj, ale stačí, aby tě měl rád. Pokud to bude doopravdy, nebude mít s tvou vírou žádný problém. Prostě ho postav před hotovou věc. Držím ti palce, Vlasta.
P.S. Já jsem křesťan na baterky,(občas docházejí) a podle toho kolika let jsem se dožil,věřím, že mě Bůh má rád a mou nevěřící ženu snad ještě víc, než mě.
[addsig]
_________________
Vlasta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
navi



Založen: Feb 05, 2007
Příspěvky: 0
Bydliště: Slovakia

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 10:37 am    Předmět: Citovat

Budem rád ak sa so mnou skontaktuje na
adresu: ivanvajcik@zoznam.sk
_________________
To čo som Vám opísal v kolonke záujmy nevie okrem mojej rodiny nikto.
Tým je povedané všetko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
beny



Založen: Jan 26, 2007
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: st únor 21, 2007 8:58 pm    Předmět: Citovat

Ahoj písničko.
řešíš problém se kterým se potýká mnoho křesťanských žen Tvého,ale i vyššího věku.Stojíš před dilematem,zda zvolit partnera věřícího či nikoliv.
Rád bych se s Tebou rozdělil o svůj příběh.
Uvěřil jsem ve svých 30.letech spolu svou budoucí manželkou.Měli jsme křesťanskou svadbu a později i dvě plánované krásné děti.(děvče a kluka)
Vše se zdálo krásné a bezproblémové.Až do konce roku 2005.V té době se do mé manželky zamiloval náš přítel také křesťan(mimochodem ženatý otec dvou dětí)a ta city opětovala.Rok jsem si prožíval peklo na zemi.Zhubl jsem o 35 kilogramů.Rok jsem bojoval o svou rodinu a neustále jsem volal k Bohu proč?!
V té době se mi honily hlavou různé myšlenky a nemít Boha,nevím jak by vše dopadlo Tehdy jsem si mnohokrát říkal k čemu to všechno bylo.Měl jsem přece křesťanskou ženu?Čím více jsem se snažil,tím více se vše řítilo do záhuby.Nakonec to vyůstilo v prosinci loňského roku do rozvodu.(já už,ale byl fakticky sám od samého počátku.A od března roku 2006 jsem už doma nebydlel)
V těchto těžkých časech jsem měl jen sourozence z našeho malého společenství,kteří viděli všechny mé zápasy,pochyby a boje o svou samotnou víru.Jsem rád,že co se týče víry,tento boj jsem zatím vyhrál(jistotu budu mít až tento běh víry doběhnu do cíle)
V té době mě strašně tížila samota a ztráta svých milovaných.Tehdy jsem si řekl,že nechci být sám.Měl jsem ze své samoty hrůzu.Uvažoval jsem,že raději kohokoliv kdo mě bude mít rád,než samotu.
Dnes,přesto že vše ještě moc bolí vím,že pokud ženu,tak bych byl moc rád aby to byla křesťanka.A to i přezto,že mám jednu negativní zkušenost.
Můj důvod je prostý.život přináší a bude přinášet různé těžkosti.A lidé ze světa,byť i v dobré víře budou vždy nabízet jen světská řešení problémů.A člověk chtě nechtě začne dělat kompromisy.
Proto bych Tě chtěl povzbudit.Modli se pro sebe za křesťanského muže.A pokud Ti přijde do cesty hodný nevěřící,který bude Tvou víru repektovat,ptej se Pána.Věřím,že Tě nenechá bloudit.
Přeji Ti abys našla toho pravého od Boha.Tu pravou od Boha přeji i sobě,protože vím jak samota bolí a jak je těžko člověku samotnému.

Bůh Ti žehnej! Beny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
liquidambar
Cestující u odbavovací přepážky
Cestující u odbavovací přepážky


Založen: Oct 20, 2007
Příspěvky: 5
Bydliště: volitelné

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2007 8:26 pm    Předmět: Citovat

Je to možné ? co to tu řešíš ?
když budeš pořád čekat někde v koutě, tak se taky nemusíš dočkat.
Tenhle alibismus miluju, čekat až ti někdo ( navíc imaginární ) někoho dohodí.... abys v padesáti nelitovala, nebo ze sebe nezačala dělat ze zoufalství dvacetiletýho diblíka jako Helenka Vondráčkovic.
Takže radši na nic nečekej a koukej se postarat sama.

Va, pensiero
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Deli
Cestující s rezervací letenky
Cestující s rezervací letenky


Založen: Aug 21, 2006
Příspěvky: 1
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2007 7:06 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Písničko, tak jak to dopadlo, už jsi našla životního partnera?
Co máš z toho, mě je 32 let a zatím nic..a to už se modlím za partnera 13 let. Jsi na tom o něco líp, že jsi mladší než já. S.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra granosalis.cz -> Nemohu najít životního partnera Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Můžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Můžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Můžete hlasovat v tomto fóru.

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Stránka vygenerována za: 0.19 sekundy