Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Květoslav.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 2, článků celkem: 16656, komentáře < 7 dní: 317, komentářů celkem: 430067, adminů: 60, uživatelů: 5253  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 552 návštěvník(ů)
a 2 uživatel(ů) online:

Mikim
rosmano

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
116825708
přístupů od 17. 10. 2001

granosalis.cz :: Zobrazit téma - Jak naplnit svůj život
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jak naplnit svůj život
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra granosalis.cz -> Hledání smyslu života
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tomas
Cestující s rezervací letenky
Cestující s rezervací letenky


Založen: Oct 17, 2001
Příspěvky: 4
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2001 1:44 pm    Předmět: Citovat

Dostali jsme do GRANO SALIS takovýto dotaz: \"Prosim o zodpovezeni me otazky, pokud budete mit cas. Nevím, jak naplnit svůj život, když mi bylo nedávno 17, nevím jak mám studovat a proč vlastně, když mě to nebavi. Nevím, jestli je gymnázium na mě moc těžké, ale vůbec mě nebaví. Předem dik. Aneta. V.\"

Víc hlav víc ví, a proto vás prosíme o váš názor a návrh řešení. Všechny názory zašleme Anetě. Její e-mail máme v redakci, na požádání jej sdělíme.

Toto téma jsme dali moderovat abedenagovi, neboť soudíme, že jako pedagog i věkově je jí blíže


[ Editace od Stepan On Date 06/11/2001 ]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
abednego



Založen: Oct 28, 2001
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2001 10:16 pm    Předmět: Citovat

ahoj tady je abednego.
Zajímalo by mě, Aneto, jak se situace vyvíjí dál. Ve škole se občas nudí i učitelé. Horší je nějaká bezvýchodnost. O víkendu si odpočiň a dej vědět podrobnosti
...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
abednego



Založen: Oct 28, 2001
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2001 8:21 am    Předmět: Citovat

Tak jak je ? Je ráno moudřejší večera? A co si myslíte vy ostatní? Čekáme hlavně na další reakci Anety. Modlíme se za tě. Zkus to i ty... Pláč nic nespraví
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
abednego



Založen: Oct 28, 2001
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2001 11:49 pm    Předmět: Citovat

a ještě : Jak žiješ teď v sobotu večer? Užij si neděli s mírem v duši. Žít radostně , pořád se na něco těšit... A odepiš. Těšíš se taky na Vánoce? dobrou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
nemo



Založen: Nov 07, 2001
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2001 12:14 am    Předmět: Citovat

Myslím, že Anetin dotaz je vlastně veselý, protože nepromeškala celý život. Horší by bylo kdyby jí bylo 70 let, ale ani tehdy není vše ztraceno.
Já byl hodné dítě a učil jsem se protože se to po mě chtělo a někdy jsem taky byl třeba i bit, když mi to nešlo, resp. když jsem byl líný. Po smyslu toho všeho jsem se začal ptát až po 30 letech. Každý z nás k tomu dojde různě a někdo třeba zůstane u jogy nebo zen Budhismu anebo jenom \"u plotny\" ale kdo příjme Ježiše Krista jako svého spasitele a Bůh ho příjme do své náruče. Změní se mu pohled na hodnoty a najde smysl v životě pro druhé....a smysl v tom, že není malých ani velkých rolí a že každý z nás na svém místě můžeme být užiteční, můžeme být světlem pro druhé žijí-li v beznaději, a že v životě má smysl všechno, třeba i hříchy mládí, jejich poznání a zdánlivé maličkosti, které prožijeme a teprve po letech pochopíme jejich pravý smysl. Přeji Anetě, aby ten smysl našla brzy, ale netrpělivost je špatný rádce, stejně tak jako nečinnost a protože ten svůj dotaz poslala, měla tu odvahu, tak se o ni tak moc nebojím.
Nemo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Krispus



Založen: Nov 15, 2001
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2001 9:34 am    Předmět: Citovat

Život není jen o zábavě. Motivem pro studium je budoucnost. Mnoho věcí nás nebaví, ale prostě musíme. Letos jsem konečně strhnul naklánějící se garáž . Neměl jsem pořád čas jí opravit. Pak jsem musel udělat spoustu práce, která mě nebaví . Ale chtěl jsem novou garáž a dnes jí mám. Na něco máme objektivní měřítka hodnocení např. na to zda je pro Tebe studium těžké nebo ne. Všechno je otázka motivace. Měla bys hledat odpověď na otázku : Proč tady jsem ? To proto, aby mě to nebavilo ? Překážky jsou od toho, abychom je překonávali. Nemůžeme se zastavit u první nebo druhé překážky. Cíl je ještě daleko . Protože jsem křesťan, tak si představuji, že v hledišti sedí andělé a sám Stvořitel. Koukají jak my. lidičky, si vedeme na „překážkové dráze „ běhu s názvem „ O smysl života „

Někteří neběží podle pravidel. Překážky podlézají, kácí a nebo jinak obchází. Andělé křičí fuj, je to nefér, co to děláte ? Neběžíte podle pravidel ! Jen Stvořitel se usmívá a mlčí. Ví své. Ví, že třeba právě Ty, za další zatáčkou přijmeš „ pravidla hry“ pro tak náročný běh. Ty pravidla hry stanovil Stvořitel. Na nás je zda je přijmeme nebo ne. Neběžím-li podle pravidel, stává se pro nás běh přítěží. Už nás dávno přestal bavit . I když doběhneme do cíle, čeká nás diskvalifikace . To základní a první pravidlo je, že věřím v Boha, který dává cíl našemu životu. Jestliže věřím, že Bůh je Stvořitel všech věcí, pak i konečným cílem mého snažení má být poznání Boha. Všechno ostatní je méně významné, nicméně velmi důležité. Mezi to patří i příprava na budoucí život. Podle mé osobní zkušenosti dává nejlepší motivaci do života Ježíš ( Bůh) . Až budeš hledat východisko ………..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
abednego



Založen: Oct 28, 2001
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2001 12:50 pm    Předmět: Citovat

Děkujeme Nemovi i Krispu .
Zrovna je svátek studentů. Každý den je něčím výjimečný, je z Boží ruky (z které? Chceš z pravé, nebo z levé? V obou jsou jeho dary, ).....
Jeho darem je i síla, aby nechuť se změnila v odvahu. I učitel je človíček: Co jste učinili nejmenšímu z lidí, mně jste učinili. Mimochodem učíme se i pro svůj život.
Studens = snažící se... Snaha má smysl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Tomas
Cestující s rezervací letenky
Cestující s rezervací letenky


Založen: Oct 17, 2001
Příspěvky: 4
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: ne listopad 18, 2001 10:16 pm    Předmět: Citovat

Moc se mi líbí, co tady řekli moji předchůdci. To od nema, že je dobré ptát se po smyslu života zavčas, to od Krispa, že je dobré usilovat o cíle v duchu pravidel i to od abednega, že snaha má smysl.

Řekl bych:\" Podívej se do zrcadla a zeptej se: Kdo jsem? Kam jdu? Čím chci být? A poctivě si na tyto otázky odpověz. Je pro tebe a tvůj zdravý vývoj velmi důležité mít cíl. Buď přísná sama k sobě a odpovědi si napiš na papír a připevni k zrcadlu.

A pokaždé až se podíváš do zrcadla, pokaždé uvidíš svůj cíl, černé na bílém. Pokaždé si připomínej, kam jdeš a čeho chceš dosáhnout. To ti pomůže k vytrvalosti i ve chvílích, kdy ti cesta k cíli přijde namáhavá a nudná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
abednego



Založen: Oct 28, 2001
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2001 7:51 pm    Předmět: Citovat

cesta k cíli ale není nudná nikdy!

zvl. s Pánem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
abednego



Založen: Oct 28, 2001
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2001 8:58 pm    Předmět: Citovat

aneto, ještě se ozvi a
pěkné Vánoce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
abednego



Založen: Oct 28, 2001
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2001 11:34 am    Předmět: Citovat

Teď o Vánocích Ti jistě budou Tvé otázky zodpovězeny; Pán Ti k tomu pomáhej!
abed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
abednego



Založen: Oct 28, 2001
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2002 8:23 am    Předmět: Citovat

tak se ozvi!?!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
abednego



Založen: Oct 28, 2001
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: ne červen 30, 2002 8:14 pm    Předmět: Citovat

Jak se máš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Antichrist



Založen: Oct 13, 2002
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: ne říjen 13, 2002 1:41 pm    Předmět: Citovat

Možná by stálo vysrat se na víru a užívat si života! Jak se dá kalit v sobotu večer, když v neděli ráno musíš do kostela???

[ Editace od Antichrist On Date 14/10/2002 ]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
gucio



Založen: Jan 22, 2002
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2002 7:52 am    Předmět: Citovat

A co kdyz nemam potrebu kalit?
Co kdyz mohu uzivat zivota aniz bych u toho musel kalit?

Ja si ho totiz uzivam na plne pecky. I kdyz jinak nez ty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra granosalis.cz -> Hledání smyslu života Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Můžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Můžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Můžete hlasovat v tomto fóru.

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Stránka vygenerována za: 0.14 sekundy