Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Zbyšek.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 4, článků celkem: 16667, komentáře < 7 dní: 246, komentářů celkem: 430647, adminů: 60, uživatelů: 5254  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 112 návštěvník(ů)
a 5 uživatel(ů) online:

JirkaB
cizinec
milan333
rosmano
mikim

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
117059467
přístupů od 17. 10. 2001

Grano Salis: Kdo je náš nepřítel
Vloženo Úterý, 09. květen 2023 @ 13:51:01 CEST Vložil: Tomas

Žhavá témata poslal Nepřihlášený

    Se znepokojením sleduji komunikaci mezi námi na GS a dnešní soukromá zpráva mě trochu uklidnila. Nejde prý o křesťanský portál, ale portál s tématem křesťanství, kde vstupuje svobodně ten, kdo chce. Tím se dost vysvětluje. Nemyslím a necítím k nikomu z vás odpor. Odpor cítím k tomu, kdo za tím stojí, a který musi mít velkou radost. Jeden z vás nás vybídl k tomu, abychom zbystřili svoji pozornost nad současným děním ve světě. Nebo spíš nad zkaženým Západem a určitou naději vidí v tom, který je údajně nenáviděn a to je Rusko. Sleduji pravoslavné v Rusku a v těchto dnech vydali článek, který to celkem rozporuje. Volné přeloženo Googlem se tam píše:


     V Rusku je globální agenda digitální transformace vykonávána zrychleným tempem. Zvláště ve školství. Všechny děti jsou nahnané do federálního státního informačního systému " Moje škola" ministerstvem digitálního rozvoje a jsou jim vnucované digitální platformy ( Sferum, NES, Sberklass, UCHI.ru...) s digitálním obsahem, který má nahrazovat učitele.
     Úřady pod záminkou ochrany osobních údajů pracují na vytváření jednotné databáze gen. informací, tj. otisků prstů, sken. tváře, hlasů aj. 
      Koncem roku byl představen návrh zákona o digitálním rublu podle globálního projektu CBDC. Ten byl údajně inspirován částečně bitcoinem a jinými kryptoměnami, zatím je ve fázi hypotéz, ale více jak 80% centrálních bank se digitálními měnami zabývá. První dig. měnou vydanou hlavní ekonomikou byla čínská digitální RMB. 
      V článku se také píše o Kurčatové, která představila strategii transhumanistů na sloučení člověka a stroje. Byl zmíněn i nějaký Putinův projekt, ale odkaz byl nefunkční. Což se na těchto stránkách po čase stává, že jsou videa odstraněna, takže cenzura zřejmě působí lépe, než zde u nás. Tady se o cenzuře kupodivu ale také dost často mluví, údajně kvůli bezpečnosti naší země.
     Ještě byla zmíněna modernizace ve zdravotnictví.Vláda se intenzivně podílí na vývoji schvalování tzv. Pandemické dohody pod záštitou WHO, ze které vyplývá celosvětový transfer lidské genetiky. Za tím účelem Ministerstvo zdravotnictví RF oznámilo rozšířené testy DNA pro novorozence v porodnicích a jejich odběr vzorků, dále vzorků různých infekcí, rychlý dovoz a distribuci inovativních  vakcín proti novým infekcím ve všech zemích. Hovoří se zde předběžně o nových pandemiích, kterými se elity horlivě zabývají. I min. zdrav. v Rusku vytváří jednotný registr pacientů.
   Takže protesty WEF, WHO atd. na věřící v Rusku působí, že jsou jen póza. V reálu se jede podle plánu na vytvoření NWO. Budoucnost může přinést cokoliv. Podle jednoho bývalého generálního ředitele švýcarské banky, může jeden den banka odmítnout vydat hotovost a druhý den nabídnout své řešení, který zákazník bude nucen přijmout. Bude nucen? Víme, že přijde čas, kdy nebudeme moct nakupovat ani prodávat. Jsme na to připraveni?
   K takovým změnám je zapotřebí nastolit takovou situaci, aby je lidstvo přijalo. K tomu jistě přispěl jak covid, tak válka na Ukrajině, tak i energetická krize. Rozhodně se globalistům povedlo odvést naši pozornost od zavádění totality ve světě. Ten, kdo za nimi stojí, působí i zde. Věřím, že až přijde čas, semkneme se. Zkusme se nad tím zamyslet, kdo je náš skutečný nepřítel a jestli někdy nepromomlouvá skrze nás. Nemůžeme předvídat, jak dlouho ještě budeme mít svobodu slova.
     Tím se dostávám k tomu, co jsem zde nepromyšleně navrhla, možnost uzavírat diskuze pod články. Váhavost některých z vás a vyjádření nespokojenosti mě přivedlo k přehodnocení a ke změně postoje. Je to na vás. Jsem tu krátce a tolik času zde netrávím, abych do toho viděla a prosazovala změny. Ještě jednou se omlouvám. Úmyslem bylo vytvořit pro jednotlivé skupinky příjemné místo sdílení víry ...nic víc a nic míň. Posloužilo to k další eskalaci konfliktu mezi vámi. Takže opak toho, co jsem chtěla. Tím končím se sebemrskačstvim. Bůh vám žehnej! Bůh žehnej všem lidem dobré vůle a těm, kteří neplují s hlavním proudem a nenechají se jím manipulovat!!

"Kdo je náš nepřítel" | Přihlásit/Vytvořit účet | 81 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Kdo je náš nepřítel (Skóre: 1)
Vložil: Cizinec (info@cizinec.com) v Úterý, 09. květen 2023 @ 19:27:55 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) http://www.cizinec.com/
  Tak, není to křesťanský portál - kromě křesťanů tu diskutují lidé různě zaměření. 

  Navrhla jsi nějaké řešení, to je normální. A normální je k tomu diskuze. Žádná ostuda, můžeš být v klidu. Na tom, co jsi psala, není za co se omlouvat.

  Omlouvat by se měli ti, co na tebe útočili, uráželi. Což ale od takových charakterů nelze moc čekat.

  ToníkRe: Kdo je náš nepřítel (Skóre: 1)
Vložil: Syntezator v Úterý, 09. květen 2023 @ 19:52:21 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Tak to jsem psal už dříve, že Putin využije všech možností k ovládání mas. Stejně jako západní politici. Putin dělal původně agenta. A kdo šel dělat agenta? Nějaký morální altruistický týpek? Ha ha. 

Ale my jsme Rusy úspěšně napodobili. Taky jsme si zvolili za prezidenta agenta, rozvědčíka. To abychom nebyli za Rusy pozadu.. Agent proti agentovi...

Pokud se někdy Pavel s Putinem potká, můžou se domlouvat šiframi.... 

A který z nich vmyslí větší levárnu? Asi ten ruský agent. Páč má vyšší IQ než náš agent...Re: Kdo je / Katedrála GS info (Skóre: 1)
Vložil: brusle7 (brusle7@seznam.cz) v Středa, 10. květen 2023 @ 22:43:50 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)

Ahoj neznámá diskutující, nebo SHONO (?),

Katedrála GS je již od GS schválena a založena, ještě řeším nějaké technické záležitosti a dotazy, než sdělím více. Budu ještě informovat.

Brusle7Re: Kdo je náš nepřítel (Skóre: 1)
Vložil: Magdalena07 v Pátek, 12. květen 2023 @ 10:44:14 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Proč se pořád zaobíráme tím, kdo je náš nepřítel?
 Raději se radujme z toho, že jsme tady našli přátelé.
Přátelé, kteří nám rozumí, kteří se nestaví do pozic rádců a vševědoucích učitelů, ale naopak jsou to ti, kteří mají radost z toho, že vědí že patří mezi Boží lid a kteří trpělivě očekávají druhý návrat svého Krále.
  Přátelé, kteří se rádi podělí se svým poznáním a mají úctu před těmi, kteří mají jiné zkušenosti ze svého života. 
  Kde je Boží duch, tam je láska a radost.
 
MagdalenaStránka vygenerována za: 0.55 sekundy