Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Zbyšek.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 4, článků celkem: 16667, komentáře < 7 dní: 248, komentářů celkem: 430649, adminů: 60, uživatelů: 5254  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 117 návštěvník(ů)
a 4 uživatel(ů) online:

milan333
rosmano
oko
mikim

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
117059702
přístupů od 17. 10. 2001

Grano Salis: Bůh za svědka zlomyslných lží a pomluv!? S čistým svědomím nick Kristus!
Vloženo Čtvrtek, 03. srpen 2023 @ 23:50:36 CEST Vložil: Tomas

Kritika bludů poslal Nepřihlášený

Willy

 svědectví (video) https://www.youtube.com/watch?v=uLBoKH_QY9I 29 minut
 
Frantisek100
 Na internetu je o Pechovi toto:

Vítejte na ESclips kanále, kde najdete desítky svědectví a slov, skrze které uvidíte, že stále existuje Bůh, který je živý a věrný.
Bůh nás povolal k prorocké službě, která má radikálně a v jednoduchosti přitahovat Jeho děti ještě blíž k Jeho srdci a má proměnit Jeho církev do podoby, která je v souladu s Biblí. Věříme, že Bůh udělá v životě mnoha lidí opravdu velké věci a, že je právě teď připravuje.
Jsme součástí sboru na Kanárských ostrovech ve Španělsku.
Pokud chcete podpořit službu, kterou nám Bůh svěřil, můžete to udělat na účet 270 165 87 87 / 2010


Takové výstupy jsem už poznal. Proč působí někde na ostrovech, ale proč není tady u nás a nejdou mezi lidi? Nepůsobí důvěryhodně. To se mnohem více líbí pan Kodet.

A k čemu prorocká služba? Lidé potřebují konkrétní pomoc a lásku. Těch proroků je v poslední době nějak hodně, ale který je pravý??!!!


Willy 
  Františku, komu slouží to, cos napsal? Proč se ptáš tady a neptáš se Boha? Kdyby ses ptal upřímně a ze srdce Boha, Bůh by ti odpověděl, odpověděl by ti pravdivě a ty bys nemusel neustále zpochybňovat to, co Bůh dělá a ty, které si používá. Bůh není přijímač osob a je svrchovaný ve výběru těch, kteří Mu patří a slouží. Vybral si je před založením světa a jejich jména jsou zapsaná v knize života Beránkově. Kdo jsi ty, abys soudil cizího služebníka?! Kdo jsi ty, abys rozhodoval o tom, kdo se ti líbí a kdo se ti nelíbí?! NEJSI NIC, tak se podle toho chovej!

Frantisek100 
  Willy, správná otázka, komu to slouží? Víš, mně je divné, že někdo na ostrovech nás bude poučovat o Bohu a honosit se prorockými dary a ještě chce posílat peněžní příspěvky. Je logická otázka a podezření, zda to není nějaký podvod ? Nevím, kde bydlí a nic o něm. Takový pan Kodet je osobní a nikdy nic nežádá. Je mi tisíckrát sympatičtější a mám důvod mu věřit. Nechápu, že jsi nic z toho nepochopil. A stejně tak otázka o prorockém daru. Nikoho takového neznám, jen chlubiče a falešné.

Willy 
  Daniela znám osobně, Františku, stejně jako Vojtu a nepotřebuji ho lustrovat na internetu.

Frantisek100 
  Ty jsi za ním byl na Kanárských ostrovech? Nikde jsem se o něm nic nedozvěděl. Anebo žije tady v Česku? Proč tedy mlží, že je součástí sboru na Kanárských ostrovech?

Willy 
  Co je ti do toho, jak Bůh Daniela vede?! Ty máš následovat Pána Ježíše Krista a ne tady pomlouvat požehnaného bratra v Kristu!

Frantisek100 
  To není pomlouvání, ale upozornění, že tu něco neladí. Pokud budu slepě přijímat každého, kdo má nějaké kázání, tak mohu naletět. Ostatně už s tím naletěním mám zkušenosti. Nevaruje nás Boží Slovo i před falešnými učiteli a kazateli ??

Willy 
  Kdo ti řekl, že tu něco neladí? Bůh to nebyl, Bůh tě nevaroval! A TY JSI POMLOUVAL bratra v Kristu, kterého neznáš, neznáš jeho příběh! Já znám jeho i jeho příběh a říkám ti, Františku, se vší vážností před Bohem, Jehož beru za svědka, že jsi Daniela zle pomluvil, aniž bys k tomu měl důvod!

Frantisek100 
  V čem jsem ho pomluvil? Opsal jsem to, co je na jeho stránkách na internetu. A je mi divné, že působí někde na Kanárech a nám radí. To je pomluva?? A že chce peníze? Prostě to na mne nepůsobí důvěryhodně.

Willy 
  V tomto jsi jej pomluvil. Kdo tě pověřil hledat a dávat sem informace o Danielovi, abys jej vzápětí s jejich pomocí zpochybnil jako Božího služebníka?!

Frantisek100 
  Vždyť je to logické. Proč se schovává někde na Kanárech ? Proč není tady jako pan Kodet? Osobně nevystupuje před lidmi?

Willy 
  Další lživé pomluvy a nepatřičné otázky! TAK DOST! Varuji tě! Překračuješ hranice, které jsi neměl překročit!

Frantisek100 
  Willy, ukázal jsi, že máš sektářské manýry a způsoby. V sektě každý musí držet hubu a nemá právo na vlastní názor. Takže chceš z Katedrály učinit takové sektářské místo, kde všichni musí souhlasit s Tebou? To je mi líto Brusle, která uvažuje jinak. Co jsem udělal špatného, že jsem zapochyboval nad nějakým Pechem, který napíše, že je součástí sboru na Kanárech? Na videu je slyšet jeho hlas a nevidím mu do tváře. Pak má poznámku o zasílání příspěvku.Kam? Na Kanáry ? Proč se nepředstaví a nenapíše , kde žije a jak žije., kde pracuje, jak uvěřil atd. ?
Proč nemá sbor u nás ? Copak nemám právo na pochyby? Už jsem pár podvodníků zažil. Když ho znáš, tak nám ho představ Ty??
Ta Katedrála dopadne asi špatně. Je to Willyho místo, kde se nesmí pochybovat a musí všichni držet hubu. Jako v tom americkém filmu Modlit se , neodmlouvat a poslouchat.
Je to škoda.

Já vycházel ze stránek Pecha a zamyslel se nad nimi. Pokud ho znáš osobně, tak mu napiš, ať se jasně prezentuje, kdo je

Willy 
  Tak podívej se, Františku. Neodpovídáš na otázky! Nereaguješ odpovídajícím způsobem na napomenutí, na kárání, na výzvy ani na varování a pokračuješ v pomluvách. Zpochybňuješ Boha, Boží Slovo a Jeho služebníky. Vytváříš tu tímto rozdělení a kladeš přitom další nepatřičné otázky! Tím vším dáváš místo ďáblu, který v Katedrále místo nemá!
Shrnuto - PRO TEBE A SATANA V TOBĚ ZDE V KATEDRÁLE NENÍ MÍSTO !!!

Frantisek100
Willy, já také začínám mít pochybnosti, kdo jsi. Logická otázka z obavy, abych nenaletěl, je nepatřičná? Boží služebníky, kteří se skrývají za nějaký sbor na Kanárech a píší o finanční příspěvky, právem zpochybňuji. Zničíš Katedrálu, protože chceš, aby vše bylo tak, jak chceš Ty. To je sektářské jednání. To znám ze sekt. Je mi líto Brusle.

Willy
LŽEŠ - CELOU DOBU VE SVÝCH POSLEDNÍCH PŘÍSPĚVCÍCH JENOM LŽEŠ !!!
A předpokládám, že víš, kdo je otcem lži a komu tím pádem sloužíš! Tvé obviňování jako lživé a falešné před Bohem neobstojí.
Katedrála v první řadě není moje dílo, tzn. že nechci Katedrálu zničit a nechci ani, aby vše bylo tak, jak chci já, nýbrž tak, jak chce Bůh v Kristu, o němž máš naprosto zvrácené mínění, které tu opakovaně nepatřičně sdílíš! Nejsem sektář, nikdy jsem jím nebyl, nikdy jsem nebyl v žádné sektě a co ty znáš ze sekt mne nezajímá. A co se týče Brusle, té je ti líto také nepatřičným falešným nepravdivým způsobem.
Kristus Willy 2023

"Bůh za svědka zlomyslných lží a pomluv!? S čistým svědomím nick Kristus!" | Přihlásit/Vytvořit účet | 22 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Bůh za svědka zlomyslných lží a pomluv!? S čistým svědomím nick Kristus! (Skóre: 1)
Vložil: Frantisek100 v Pátek, 04. srpen 2023 @ 08:27:35 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Ale Willy, já jsem se zdráhal napsat moje smutné zkušenosti s Katedrálou, abych neublížil Brusli,  a Ty hrdě obviníš Františka, který je prostě opatrný. Přece dává logiku, že když někdo je  na Kanárech a nás tady chce poučovat o Bohu a píše si o příspěvky, tak je to podezřelé.  A tady se ukázalo, jaká atmosféra panuje v Katedrále.Re: Bůh za svědka zlomyslných lží a pomluv!? S čistým svědomím nick Kristus! (Skóre: 1)
Vložil: Frantisek100 v Pátek, 04. srpen 2023 @ 08:35:03 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
A závěr Willy vynechal.

Co tu ještě pohledáváš,Františku!Umíš česky? Pro tebe a Satana v Tobě tady není místo.

Takže, kdo se ptá, dostane vyhazov.   Když jsem se proklikal až k dalším videím od Pecha, tak jsem pochopil, že je to mladý kluk. Nemám nic proti němu a ať si věří, jak chce.   A člověk má právo se ptát. Podle Willyho má tenhle chlapec punc Božího služebníka. Tak má. Vím, že takových, co se vydávají za Boží služebníky je moc a moc . Kdo je Boží služebník může správně posoudit jedině Bůh.   Stejně pan Kodet je ze všech nejlepší. Má cit, má lásku, má inteligenci a miluje Pána Ježíše. Nehraje s věřícími divadlo jako letniční bráchové Hinnové,  z nichž jeden působí nyní v naší zemi. To jejich vystupování je mi odporné a tady asi je ten Satan.  Tvoje diagnóza o Františkovi byla špatná. A uvědom si, že jsi ublížil Brusli.  Re: Bůh za svědka zlomyslných lží a pomluv!? S čistým svědomím nick Kristus! (Skóre: 1)
Vložil: martino v Pátek, 04. srpen 2023 @ 10:35:39 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Willymartino
Mnohokrát jsem zde se vyjadřil ohledně zdravotní "překážky" našeho "proroka"  s odkazem na vyjádření psychologa ohledně pana Stanislava u soudu, viz odkaz z minulosti na věřejná média. tanto pán jistě není žádný blázen toho jsi jsou všichni vědomi, ale rozhodně se jedná o nábožensky defromovanou a fanatickou osobnost, která si zde zvolila nick Kristus, což je do nebe volající drzost, protože Kristus znamená pomazaný Mesiáš a Bohem vyvolená Král. A pokud se někdo pasuje do postavení Bohem pomazaného a vyvoleného krále, pak se najde nějaká stejně potrefená, nábožensky zdeformovaná brusle, která pozvedne takového člověka za "proroka". Oba jsou v tomto doslova diskusně odpudiví, neboť se pasují do rolí, která přísluří jedině Bohu. Jsou to dva ubožáci nad kterými by mělo zaplakat každé oko skutečného křesťana. Re: Bůh za svědka zlomyslných lží a pomluv!? S čistým svědomím nick Kristus! (Skóre: 1)
Vložil: Frantisek100 v Pátek, 04. srpen 2023 @ 17:56:51 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Někdo má zájem zničit   Katedrálu a je to někdo, komu vadí. Sleduje komunikaci a pak využívá žhavých bodů komunikace, aby ublížil. Já přehlédl, že autorem článku není Willy, ale někdo, kdo je nepřihlášený. Já to nebyl. Já se nechal vyprovokovat k odpovědi a omlouvám se Willymu. Je mi jasné, že Willy by takovou podlost neudělal. Prostě někdo je tu krysa, která číhá a číhá na chyby a pak jich využívá.Re: Bůh za svědka zlomyslných lží a pomluv!? S čistým svědomím nick Kristus! (Skóre: 1)
Vložil: Nekdo v Sobota, 05. srpen 2023 @ 09:05:44 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Ty jo ta katedrála, ale je silné místo, když tam padají taková silná slova. Františku smím se zeptat dostál jsi odpovědí na svoje pochybnosti čí otázky?MOJE ZDĚŠENÍ A ROZPAKY (Skóre: 1)
Vložil: redifon v Sobota, 05. srpen 2023 @ 23:33:04 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Willy 
  "Tak podívej se, Františku. Neodpovídáš na otázky! Nereaguješ odpovídajícím způsobem na napomenutí, na kárání, na výzvy ani na varování a pokračuješ v pomluvách. Zpochybňuješ Boha, Boží Slovo a Jeho služebníky. Vytváříš tu tímto rozdělení a kladeš přitom další nepatřičné otázky! Tím vším dáváš místo ďáblu, který v Katedrále místo nemá!"
"Shrnuto - PRO TEBE A SATANA V TOBĚ ZDE V KATEDRÁLE NENÍ MÍSTO !!!"

Přátelé - tak to je tedy děs!!!

Zde stojím na straně těžce zkoušeného Františka, protože i kdyby se mýlil (ale já v jeho otázkách žádné rouhání nevidím) - tak si takové odsouzení rozhodně nezaslouží. Neznám případ, kdy František šel proti Kristu.

Na druhé straně:

Matouš 7, 1 [www.biblenet.cz]  Nesuďte, abyste nebyli souzeni.
Matouš 7, 2 [www.biblenet.cz]  Neboť jakým soudem soudíte, takovým budete souzeni, a jakou měrou měříte, takovou Bůh naměří vám.

Pokud jde o to video: Sám fakt, že nevidím tvář toho kazatele je velkou vadou na kráse tohoto videa - či spíše audiozáznamu.

Jak tedy mám toho kazatele "číst"???
Půjdu na to jinak. 

Ten kazatel volá po návratu k Bohu. 

Takových zvolání je plný SZ. (5M. 4,30; 5M. 30,2; 2Par. 30,6; Iz. 44,22; Jer. 3,14; Oz. 12,7; atd).

Naproti tomu NZ volá po následování Krista, nesení kříže a vytrvalosti v následování až do konce (Mt. 10,22; Mt. 16,24; Mt. 19,21; Lk. 21,19; Mt. 24,13 atd).

Z uvedeného docházím k tomuto závěru: 

To, co ten kazatel hlásá, je mix judaismu a křesťanství a proto takové učení ke spáse rozhodně nevede. 

Judaisté se pokoušeli o průnik do prvotní křesťanské církve, s cílem zotročit a ovládnout ji. 

1) Pronásledovali církev (J. 20:19; 1Tes. 2:15)
2) Bránili evangelizaci pohanů (1Tes. 2:16) 
3) Snažili se jako ideologičtí diverzanti nově vzniklé sbory infiltrovat, s cílem přivést křesťany zpět k Zákonu (Gal. 2:4; 2Kor. 11:13; Fp. 3:2,3). 
4) Ponoukali pohany proti křesťanům (Sk. 17: 5-9) 
5) Ohrožovali sv. Pavla (2Kor. 11:26)  
6) Zavraždili sv. Štěpána (Sk. 6;7) 
7) Jsou duchovními potomky těch, kteří zabili Pána Ježíše, i své proroky, nelíbí se Bohu a brání pohanům kázat cestu spásy (1Tes. 2:15,16)
8) Snažili se křesťany přivést zpět k obřízce (Sk. 15,5; Gal. 5; 2-4) 

Judaistům, kteří jsou brilantními mysliteli je jasné, že když se jim podaří křesťany odstřihnout od Krista, tak nad nimi zvítězí a v službu je podrobí. 
Domnívat se, že snahy judaistů o infiltraci a následné ovládnutí tehdejších sborů skončily v 1. století, prostě nelze. 

Já osobně vidím učení křesťanských sborů, které zde prezentuje ten mladý kazatel, tedy mix judaismu a křesťanství, jako výsledek průniku judaistů do křesťanských církví. 

Snad můžeme na základě celé řady faktů stanovit obecné pravidlo, které říká, že všude tam, kde je Kristus odsunut do pozadí, se jedná o výsledek průniku judaismu do křesťanství. 

rdfStránka vygenerována za: 0.30 sekundy