Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Zbyšek.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 4, článků celkem: 16667, komentáře < 7 dní: 246, komentářů celkem: 430647, adminů: 60, uživatelů: 5254  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 124 návštěvník(ů)
a 4 uživatel(ů) online:

JirkaB
cizinec
milan333
mikim

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
117059442
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: Neznáte Nu31-kleární ohrožení Františka 100?
Vloženo Sobota, 07. prosinec 2013 @ 14:00:08 CET Vložil: Stepan

Kritika bludů poslal studentbible

To vám začlo tak, že ten náš Stvořitel odmítnul všechny ty pohanské ohyzdnosti, které nám ten nábožensko pohanský svět nabízí dodnes. Když BÚH řekl pomstít se Midjáncům, nevídím, na rozdíl od Františka žádný problém. Bůh mluvil skrze Mojžíše a on to byl celkem prověřenej chlápek není-liž pravda? A když se nám, dle Františka překrucuje příběh, náš pán František snad někdy hodí pár slov s BOHEM, že to modlářství se snad dalo řešit jínak, např. hromadou smilnění, že? A tak ten 'hodnej strejda/bůh Františkův' zasedne k mírovému řešení nyní vznikĺé situace... Františku, pokud snad budeš křesťanem, nezapomeň, že David byl prorok Boží a ne kreatura vysněná tvojí humanisticko-liberální filozofií. Pokud máš nějaký problém se sĺovem 'fundamentální', tak nezapomeň, že tady začíná a končí jádro křesťanství. FUNDAMENT, to jest totiž slovo ZÁKLAD.

Když někdo věří v evolučně tvořícího boha, věří v zabijáka, kterého nám tady pořád nadhazuješ. ON,BŮH, je tak daleko nad naším pochopením, že naše 'Svatý a Svrchovaný'- jsou jenom naše chabé pokusy ukázat na Jeho Moc, např. pohlídání si zapsání, KDO dal příkaz k vyrabování modlářských Midjánců. Bylo to od BOHA, a tvé PROČ? je MODLÁŘSTVÍ?! On, je to důvod, proč v ohní bude Babylon dneška, sídlící na sedmi pahorcích, tá tvá milovaná vraždící, Petřem se ohánící smilnice. Františku, zamysli se nad svým 'já', jestli tak trochu nejančí a nenapadá ty, které má BŮH rád. Víš, že jen chudí duchem vejdou do Království? Neboj se, žádnej amík, kardinál, nebo papež tam nebude, jenom hříšníci, které BÚH ve SVÉ milosrdné lásce zachránil.


Podobná témata

Kritika bludů

"Neznáte Nu31-kleární ohrožení Františka 100?" | Přihlásit/Vytvořit účet | 99 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Neznáte Nu31-kleární ohrožení Františka 100? (Skóre: 1)
Vložil: Bumerang v Sobota, 07. prosinec 2013 @ 14:18:36 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Víš, že jen chudí duchem vejdou do Království?
Jedině tak do toho tvého jehovistického..Re: Neznáte Nu31-kleární ohrožení Františka 100? (Skóre: 1)
Vložil: Frantisek100 v Sobota, 07. prosinec 2013 @ 16:31:04 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Milý studente, už nevíš koho napadnout, tak jsi si vybral za terč mne. Proč? Vyvolený národ měl sice Mojžíše, Saula, Davida  a jiné vůdce.  Z dnešního hlediska by to byli váleční zločinci a právem. Vraždili  a rabovali na pokyn svých králů  a vůdců. Ti zase uměli svoje pokyny podepřít údajným Božím příkazem. Ale bylo Božím příkazem vraždění a zabíjení? Já prostě tomu nevěřím. Copak to znamená, že nevěřím v Boha ? V Boha údajně věřili i ustašovci, nacisti a jiní  a jíní. V Boha věří i dnešní političtí vůdci ve světě, kteří se chlubí tím, že jsou obrácení, a přitom poslali armádu do zemí, kam neměli vstupovat. Tenhle biblický vzor už nadělal tolik škody??!!!


A k čemu bylo to vraždění  a genocida národů ve SZ? Pomohlo to vyvolenému národu, aby pochopil Pána Ježíše?  A když Pán Ježíš se narodí, tak kdo se jako první jde poklonit Božímu Synu ? Je to vyvolený národ? Není. Kdo to je? Zástupci pohanů. Učenci z jiných zemí, než byl vyvolený národ. Lidé  s jiným náboženstvím,  a přesto pochopili to, co vyvolený národ nepochopil ani, když Syna Božího mučil a křižoval?  Nepomohli ani zázraky, které Pán Ježíš konal .A kdo pomáhá Ježíše a jeho rodiče ochránit před vyvoleným národem, který prostřednictvím krále chce Ježíška zabít ještě v novorozeneckém věku? Opět pohané. Egypt. A první dary od pohanů slouží na cestu do této země. A pak se  z této pohanské země vrací za pár roků Ježíš zpět. Co udělali pro Ježíše ti vzdělání a pomocí Desatera a Mojžíšových zákonů a nařízení  vyškolení  a vychování Izraelité ?
I pohan Pilát se choval k Pánu Ježíši  lépe než vzdělaní kněží. Ukřižuj ho!!! To bylo jediné, co uměl zfanatizovaný dav vyprovokovaný svými kněžími.


Ty mne budeš poučovat a kritizovat moji víru kvůli tomu, že odmítám to kruté násilí ze SZ. Ty tyto zločiny vychvaluješ ? Vysvětli mi, co přinesly dobrého vyvolenému národu i celému světu? Akorát vzor válek.

Píšeš o pohanských ohyzdnostech. Ale když David uřeže dvěma stovkám nepřátel předkožky a tím se jde pochlubit králi, aby získal jeho dceru, tak není ohyzdnost ????!!!

Několik tisíc žen Midjánců je brutálně zavražděno i se svými dětmi mužského pohlaví údajně proto, že midjánské ženy sváděly izraelské muže. Ale co to tedy bylo za muže a jaká byla jejich víra v Boha, když se nechali svést ženami ? A mladé dívky panny si nechají jako kořist. K čemu ?


Hnusí se mi Tvoje fanatická víra.  Víra, který by byla schopna také vraždit. Stačí, aby se našel nějaký cvok s charismatickým zjevem a vůdčí schopností.


Ale také to bylo poučení od Tebe. Pokud ohrožuji Tvojí víru, pak asi to s ní nebude tak úplně v pořádku. Pokud by křesťané měli být jako Ty, pak Bůh neexistuje a jsme obětí podvodů. Pak i ta katolická víra má větší hodnotu než Tvůj postoj  a fanatismus.!!!!! Ti katolíci se aspoň často poučili. Ty zůstáváš, tak to na mne působí, nebezpečně fanatický a nepřátelský.
Re: Neznáte Nu31-kleární ohrožení Františka 100? (Skóre: 1)
Vložil: hirali (hirali@seznam.cz) v Sobota, 07. prosinec 2013 @ 16:58:46 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
jenom hříšníci, které BÚH ve SVÉ milosrdné lásce zachránil.zapoměl jsi dodat že jsou to NÁSLEDOVNICI JŽÍŠE KRISTA A STEJNĚ JAKO KRISTUS I ŽIJÍ TO ZNAMENÁ ŽE VE SVÉM ŽIVOTĚ NAPLNUJÍ DESATERO ZE SINAJE.Re: Neznáte Nu31-kleární ohrožení Františka 100? (Skóre: 1)
Vložil: unshaken v Sobota, 07. prosinec 2013 @ 17:28:37 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Studente, nepřeháněj. Vždyť asi nevíš, o čem píšeš. Třeba jsi napsal: "Když BÚH řekl pomstít se Midjáncům, nevídím, na rozdíl od Františka žádný problém." Určitě by to byl tvůj problém, kdyby jsi tam byl. Pokud sám nejsi žid, musel by jsi být na straně Midjánců. Pochybuji, že by se ti vyhlazovací metoda zamlouvala.

Písmo nás učí vnímat biblické příběhy, jako bychom byli jejich účastníky. Máme tendenci se ztotožnit s těmi kladnými postavami, případně s hrdiny. Realita života je však o něčem jiném. Svatouškovský syn se také nakonec nedostal na hostinu, vystrojenou pro jeho chlípného bratra.

Tímto nechci Písmo zpochybnit ani v nejmenším.Re: Neznáte Nu31-kleární ohrožení Františka 100? (Skóre: 1)
Vložil: noname v Sobota, 07. prosinec 2013 @ 19:57:52 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Ahoj Studente
 zameť si nejprve před svým prahem, nebo vyndej si trám ze svého oka a jistě si doplníš i jiné výroky, prostě zamysleme se nejprve každý sám nad sebou.
 Kdo je  v tvém pojetí chudý duchem ? Velmi často používaný a ještě více zneužívaný citát Písma. Jak ty, nějaký student a hříšný člověk před Bohem (tak jako my všichni) můžeš soudit, kdo bude v nebeském království. Jsi snad víc nebo pokládáš se za většího než je Bůh. V nebeském království budou mnozí ale třeba se tam s nimi nesetkáš, pokud budeš uvažovat tak, jak předvádíš.  Pokud už chceme někoho soudit a určovat kdo bude spasen, suďme sebe a ty ostatní ponechme Bohu. 

František tu řeší svůj vztah k Bohu, přemýšlení mu přináší mnohé otázky a nepokoj, já mnohy s jeho závěry a úvahami nesouhlasím, nebo mám k tomu výhrady, nicméně mu fandím. Tohle vůbec není snadné ale je pro něho přínosné, narozdíl od těch, kteří už mají spásu jistou, na všechno mají "biblickou odpověď" a nepotřebují se na nic ptát nebo dokonce hledat.
HonzaRe: Neznáte Nu31-kleární ohrožení Františka 100? (Skóre: 1)
Vložil: martino v Neděle, 08. prosinec 2013 @ 19:35:00 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Studente, ty máš ale kvalitní spolupráci se Satanem. To není z tvé hlavy, to ti Ďábel diktoval.Re: Neznáte Nu31-kleární ohrožení Františka 100? (Skóre: 1)
Vložil: poutnick v Pondělí, 09. prosinec 2013 @ 09:31:24 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Vatikán nepatří mezi 7 římských pahorků. Je na druhém břehu řeky Tibery a nacházel se za římskými hradbami. Na tomto pahorku byl svatý Petr na vlastní žádost ukřižován hlavou dolů a pohřben jako zločinec. Na místě kde dneska stojí hlavní oltář baziliky která je mu zasvěcena. Takové věci se na pahorcích města Říma s luxusními rezidencemi a paláci obvykle nedělaly. Na sedmi pahorcích se rozkládá také třeba Praha a zejména svaté město Jerusalém.

Rád bych tímto požádal zde přítomné  abyste  o tom informovali každého  kdo mluví o sedmi římských pahorcích v negativní souvislosti s papežstvím.  Ať už to dělá ve zlé vůle a nebo se tím upřímně trápí. Je uveden v omyl. Aby mohl sám o sobě zvážit z jakého zdroje čerpal.Re: Neznáte Nu31-kleární ohrožení Františka 100? (Skóre: 1)
Vložil: MilanH v Úterý, 10. prosinec 2013 @ 12:06:27 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Jak na konci Zj plyne... oním  Babylonem a "Sodomou a Gomorou"  je nazýváno - překvapivě - úplně jiné město...  A věřím, že pro  mnohé hodně překvapivě až rouhavě..  ono město totiž je považováno za Svaté.. i politicky dnes...
no, jak si všiml (na českém internetu..) - jeden kněz ve své Apologii - na konci zjevení je klíč.. ono  město zvané Sodoma a Gomora... , kde - BYL UKŘIŽOVÁN JEJICH PÁN.
Nešpekulujme.. "jejich Pán" je i Pán náš a je jeden... Pán celé Země... a Golgota je jen v jednom městě..
už přihořívá?? ono se to zdá na první pohled nelogické...ale - kdo ví.. tomu to zapadne do sebe..Stránka vygenerována za: 0.82 sekundy