Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Zbyšek.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 4, článků celkem: 16667, komentáře < 7 dní: 251, komentářů celkem: 430652, adminů: 60, uživatelů: 5254  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 98 návštěvník(ů)
a 3 uživatel(ů) online:

milan333
rosmano
oko

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
117059880
přístupů od 17. 10. 2001

Život víry: Opravdu jsem podle katolíka ulhaný satanův sluha??
Vloženo Středa, 21. červen 2017 @ 20:10:51 CEST Vložil: Tomas

Žhavá témata poslal Frantisek100

Jednoho dne, asi krátce po události, kdy Pán Ježíš hovořil o klíčích do nebe, řekl učedníkům zvláštní větu:  

  • 28Amen, pravím vám, že někteří z těch, kteří tu stojí, neokusí smrti, dokud nespatří Syna člověka přicházejícího se svým královstvím.
  Co si asi pomysleli učedníci  a vnímali vůbec, co Pán Ježíš říká?? Příběh pokračuje dál:

·  1Po šesti dnech vzal s sebou Ježíš Petra, Jakuba a jeho bratra Jana a vyvedl je na vysokou horu, kde byli sami. ·  2A byl proměněn před jejich očima; jeho tvář zářila jako slunce a jeho šat byl oslnivě bílý. ·  3A hle, zjevil se jim Mojžíš a Eliáš, jak s ním rozmlouvají. ·  4Nato promluvil Petr a řekl Ježíšovi: „Pane, je dobré, že jsme zde; chceš-li, udělám tu tři stany, jeden tobě, jeden Mojžíšovi a jeden Eliášovi.“ ·  5Ještě nedomluvil, a hle, světlý oblak je zastínil a z oblaku promluvil hlas: „To jest můj milovaný Syn, kterého jsem si vyvolil; toho poslouchejte.“ ·  6Když to učedníci uslyšeli, padli tváří k zemi a velmi se báli. ·  7Ale Ježíš přistoupil, dotkl se jich a řekl: „Vstaňte a nebojte se.“ ·  8Oni pozvedli oči a neviděli už nikoho jiného než Ježíše samotného.   Čeho byli svědky učedníci? Spatřili Ježíše jako krále nebes. A navíc spatřili, že v nebi jsou zemřeli lidé ( Mojžíš) , ale i ti, kteří odešli do nebe přímo ( Eliáš). A Pán Ježíš měl jiné vzezření než dosud. Zářil. Stejně tak zářil, když se  zjevil svému pronásledovateli Saulovi. A to nebylo všechno. Dostali ujištění, že Pán Ježíš je ten, koho mají poslouchat. A Pána Ježíše v nebi spatřil v nebi i Štěpán v okamžicích, kdy trpěl ukamenováním a umíral.   Koho máme tedy poslouchat? Určitě ne zkorumpované náboženské vůdce sekt včetně té katolické!!! Odpoví katolický Martin?? Proč katolická církev zakazovala věřícím Boží Slovo? Proč pálila Bible?? Proč si přivlastňovala moc nad světem? Proč zneužila Bibli?? Jistě, že není sama. Činí tak i jiné sekty. Jehovisté třeba si Bibli upravili tak, že vypustili pojem milost  a jiné. Jak mohu být jen ulhaný Satanův sluha, když píši pravdu o Pánu Ježíši??? To jste vy katolíci tvrdili i o Husovi a někteří tak uvažují dodnes. Kdo má  k Satanovi blíž?? Stačí se podívat na dějiny sekt.              

"Opravdu jsem podle katolíka ulhaný satanův sluha??" | Přihlásit/Vytvořit účet | 21 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Opravdu jsem podle katolíka ulhaný satanův sluha?? (Skóre: 1)
Vložil: martino v Pátek, 23. červen 2017 @ 09:49:37 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Franta lhář
Koho máme tedy poslouchat? Určitě ne zkorumpované náboženské vůdce sekt včetně té katolické!!! Odpoví katolický Martin?? Proč katolická církev zakazovala věřícím Boží Slovo? Proč pálila Bible?? Proč si přivlastňovala moc nad světem? Proč zneužila Bibli??

Martino
Nešťastný Franta lhář se ptá, zda je opravdu ulhaný sluha Satana. A sám si odpovídá, že nezná Písmo sv. a ještě vědomě a úmyslně lže. Nejsou snad slova našeho Spasitele tato?

„Kdo poslouchá vás, poslouchá mne, kdo pohrdá vámi, pohrdá mnou; kdo však pohrdá mnou, pohrdá tím, který mě poslal.“

Co činí Franta lhář? Plive všude oheň a síru proti ŘKC, která jediná je pravá a svatá, neboť Církev Kristova je Kristus sám, což Franta lhář vůbec nechápe a proto plive svůj jed proti Kristu, to je Církvi. Že tento lhář lže, je evidentní, když vědomě vyvolat ZLO hlásá, že ŘKC zakazovala věřícím Boží Slovo...že ŘKC pálila Bible...atd. co se urodilo v chorém mozku zasaženém Satanovým učením. Satan jásá, že se mu podařilo chytit do svých sítí, tak věrného sluhu jako je Franta lhář, který si Ježíšem vyplachuje smradlavou svoji hubu...Re: Opravdu jsem podle katolíka ulhaný satanův sluha?? (Skóre: 1)
Vložil: oko v Čtvrtek, 22. červen 2017 @ 10:08:42 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Opravdu máš Františku tuto potřebu být tady neustále ujišťován o tom, jak že máš k Bohu blíž, než ti zpropadení katolíci?


Už jsem ti jednou doporučoval: Vzdělávej se! Ptáš - li se na věci z historie, hledej odpovědi u historiků.   Ve vzdělání najdeš pravdivé odpovědi na tvé otázky - nebo pochopíš absurdnost některých tvých dnešních otázek.Re: Opravdu jsem podle katolíka ulhaný satanův sluha?? (Skóre: 1)
Vložil: Justus v Úterý, 27. červen 2017 @ 20:50:22 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Drahý Františku prve ti povím jedno...Boha je třeba poslouchat ne lidi... za druhé ti povím, nestrácej čas s katolíky, s celou tou ohavnou nevěstkou. Písmo ti říká aby ses takovým vyhýbal. To jsou ti co nemilují Pravdu a nejdou ke světlu.. Jednomu by se chtělo říct, že každý kdo s katolictvím páše dostane z poháru Božího hněvu za ty odpornosti co dělají, ale to já neřeknu, já to nevím, Bůh to ví, Bůh dává milost a Bůh odplatí.. Mnoho jest katolíků v lavicích sedících co se chytili do pasti od této armády satanových lžiproroků, lžiučitelů a farizeů, ale ti jenž ke všemu ještě za tu Římskokatolickou ohavnost lobují, ty Františku ani nezdrav.. je až místně k neuvěření zaslepenost takových.
Katolíci nejsou křesťany, oni nectí a nemilují Boha Otce, oni milují svého papeže. Oni nemají ani neznají Ježíše, ale Marii. Nemají a vůbec neznají Písmo, ale katechismus.. Nemodlí se k Bohu Otci, ale k mrtvým jako je i Marie a tak na nich spočívá co psáno jest ,,ani ten, kdo se doptává ducha zemřelého, ani věštec ani ten, kdo se dotazuje mrtvých. Vždyť každý, kdo dělá takové věci, je ohavností pro Hospodina. Kvůli těmto ohavnostem je před tebou Hospodin, tvůj Bůh, vyhání." (Deuteronomium 18:11-12)
Katolíci milují mamon, zlato a purpur jehož je ten jejich miláček ve Vatikánu názorným příkladem, jakožto každý biskup a kardinál, nemilují Pravdu, milují své gnostickozednářské chrámy a katedrály, své růžence a stovky dalších model ,,Ani vyzdvihneš sobě modly, což v ohavnosti má Hospodin Bůh tvůj." (Deuteronomium 16:22) jsou símě Kainovo, satanova zběř.. Zle je mi při pohledu na jejich shromáždění. Oni ti tu píší aby jsi se vzdělával a sami pravděpodobně ani nečetli nejdůležitější Knihu tohohle světa, ale zdrávas Maria by dokázali odříkat i ve dvě ráno.
Netrap se s nimi, sám vidíš, že je i nemožné dopomoci jim aby prohlédli, ba naopak chval Boha zástůpů, že ti dal prohlédnout.

TomášRe: Opravdu jsem podle katolíka ulhaný satanův sluha?? (Skóre: 1)
Vložil: Cizinec (info@cizinec.com) v Pondělí, 26. červen 2017 @ 07:40:28 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) http://www.cizinec.com/
Opravdu jsem podle katolíka ulhaný satanův sluha?

  Ahoj Františku.

  Nevím, zda si dáš říci, ale mám z tebe neblahou zkušenost, že když se dostaneš "do rauše", začneš si hodně vymýšlet špatné věci o druhých lidech, chytáš se kde čehoa není ti možné nic říci, nedáš si ani vysvětlit, v čem jsi mimo, jenom stále dokola opakuješ a opakuješ. 


  Když sloužíš lži a nezajímáš se o pravdu, jsi její sluha, ne sluha pravdy.


Koho máme tedy poslouchat? Určitě ne zkorumpované náboženské vůdce sekt včetně té katolické!!!

  Odpovím ti já, pokud ti to pomůže. 


  Uřčitě je nesmysl poslouchat náboženské vůdce různých sekt, včetně té katolické či římskokatolické. A je důležité poznat co je sekta, co je církev. 

  Znaky sekty jsou popsané i na internetu, sektu lze velmi snadno poznat (dokud nejsi v ní, izolován od informací ;-). Na netu i v odborné literatuře jsou dobře popsané jak chování sekt, tak jejich účinky. 

  Základem sekt je selektivní izolace lidí, izolace od informací (lidé v sektě se ani nesmějí zajímat o druhé a jejich život, názory, učení), obvykle má sekta silně autoritativní vůdce, často centrální celosvětové. Skrze citovou manipulaci jsou členové poddáni pod rozhodnutí vůdců. Klasickým znakem je budování nepřítele, na což narážíš v článku. Výlučnoust, nadřazenost a vězení sekty jen doplňují klasickou charakteristiku sekty.
  
  Znaky církve máš popsané v písmu, některé jsem kdysi vypsal v samostatném článku. Církev se vyznačuje tím, že v ní jsou křesťané, lidé, co patří Pánu Ježíši. Obvykle je jich  nadpoloviční většina. Pozná se tak, že její hlavou je Ježíš, poslouchá Boží příkazy, Boží slovo. Církev se zastává slabých, používá Boží dary a je v ní sláva Bohu. 


Proč katolická církev zakazovala věřícím Boží Slovo? Proč pálila Bible?? 

  Jeden ze základních principů všech odpůrců křesťanství, izolovat lidi od křesťanského učení.


Proč si přivlastňovala moc nad světem? Proč zneužila Bibli??

  To už tak systémy, co se staví na-místo-krista, dělají. Je to opět jejich princip.


Jak mohu být jen ulhaný Satanův sluha, když píši pravdu o Pánu Ježíši??? 

  Když píšeš pravdu o Pánu Ježíši, jsi sluha pravdy.

  ToníkRe: Opravdu jsem podle katolíka ulhaný satanův sluha?? (Skóre: 1)
Vložil: unshaken (unshaken@outlook.cz) v Sobota, 24. červen 2017 @ 21:25:40 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Oko ti tady Františku poradil, aby jsi se vzdělával. To je dobrá rada. Pokud to budeš dělat jako já, třeba si získáš informace o historii františkánů, kdy na příkaz papežů byli prakticky následovníci světce Františka brutálně likvidováni a připouštěni byli jen ti, kteří se přizpůsobili církevním zvyklostem včetně chamtivosti. Co z nich bylo, o tom svědčí třeba v doba M. Jana Husa, kdy františkáni teatrálně obluzovali prostý lid, jen aby z nich vytáhli peníze na rozmařilý život církve a válečná tažení.

Ještě lepší pak bude, když se budeš vzdělávat tím, že si získáš informace o historii křižáckých tažení. Jestli sis nějaké hrůzy zmapoval od katolíků proti Srbům za války, tak křižáci těm metodám položili základ. Přitom hlavní motivací nebyl nepřítel, ale loupeže a drancování. Dá se prokázat, že toto chování křesťanů řízených papeži způsobilo doposud trvající nenávist muslimů, jejichž děti se tuto bezpříkladnou křesťanskou brutalitu učí již na školách.

Takže ta rada byla dobrá, ale jen pokud se budeš zabývat jen těmi katolíky, kteří však mají Krista jako vzor a papežskými vzory se neřídí.Stránka vygenerována za: 0.40 sekundy