Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Zbyšek.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 4, článků celkem: 16667, komentáře < 7 dní: 250, komentářů celkem: 430651, adminů: 60, uživatelů: 5254  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 98 návštěvník(ů)
a 3 uživatel(ů) online:

milan333
rosmano
oko

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
117059852
přístupů od 17. 10. 2001

Grano Salis: Smutný pohled na tzn. Božího proroka a jiné křesťany
Vloženo Čtvrtek, 01. červen 2023 @ 10:24:43 CEST Vložil: Tomas

Kritika bludů poslal Nekdo

Na začátku článku bych rád zmínil, pro koho následující video a zamyšlení není určeno. Důvod je následující, domnívám se, že ve výsledku je to zajímat nebude a pro některé je to zbytečné zamyšlení. V první řadě není určeno pro Willyho, který je neomylně přesvědčen, že to on je Boží prorok a kdo ho tak nevidí, tak je synem ďábla, píše lži, atd.  Dále není určeno uživateli/uživatelce Brusle7, protože jsem přesvědčen, že nezmění svůj pohled na to, že Willy je Boží prorok i kdyby dál šířil nepravdy a vzbuzoval strach, co dál dělá, sice ne zde na Granosalis ale na internetu určitě. Ani nikoho z tzn. "Katedrály Granosalis" protože ti už jsou rozhodnuti, že oni jsou ti lepší a zbytek jsou uživatelé druhé kategorie. V druhé řadě není určeno ani pro katolíky, protože obsahuje odkaz na moje video, kde ukazují jak "prorok Willy" šíří nepravdy. Domnívám se, že katolíci Willyho za proroka nepovažuji. V třetí řadě není ani pro Cizince, který se domnívám, že by mohl udělat podobné video a také se zamyslet či Willy šíří nepravdy či nikoliv. Rozhodl se do toho zkoumání nevstoupit. Článek je tedy otevřen všem ostatním, co se nebojí používat, to co mají na krku a to co nám Pán dál k přemýšlení. Klidně si ho přečtete i vy, které jsem zmínil v tomto úvodu, ale upozorňuji pro vás ho primárně nepíšu. 


Jak to všechno začalo? Willy byl rozpoznán jako prorok přes uživatele nebo uživatelkou Brusle7. Co mne zarazilo, že tento prorok sdílí různé nepravdy na internetu. Na jednu byl upozorňován víckrát, že je to nepravda. Některé videa, která také sdílel tak byly smazány z YouTube jako nepravdivé. Následně jsem vznesl pochybnosti, zda ten co šíří nepravdy může být považován za Božího proroka. Na dotaz Cizince jsem vysvětlil, proč je považují za nepravdy a uvedl proč je považují za nepravdy. Jeden jsem si dovedl i blíže specifikovat. Žádal jsem aby se na to podívali i jiní. A publikovat v stejný čas abychom se vzájemně neovlivňovali. Vždy připraven se omluvit pokud by někdo schopen prokázat, že se pletu  Bohužel se nenašel nikdo. Nikdo kdo by byl schopen věnovat svůj čas aby ukázat jak se věci mají. Tak jsem vytvořil video sám, kdo chcete tak se podívejte. Odkaz je zde: 


Video porovnává video sdílené Willym s originálem. Willy mezi tím šalamounsky mou zmíněné nepravdy smazal.Celé to pro mě ještě zajímavou dohru, na kterou jsem až doteď nereagoval. Cizinec zareagoval na Willyho, že nestačí jen nepravdivé příspěvky smazat ale i se omluvit:

Cizinec (zde byl email uživatele, red. upr. z důvodu spam. robotů) v Pondělí, 17. duben 2023 @ 16:31:08 CEST:Willy pokud jsi sdílel/psal něco, co nebyla pravda, určitě je namístě omluva, nejen odstranění. Toník

To je potřeba "prorokovi" psát aby se omluvil? A potřebuje se ještě víc utvrzovat, že je na místě omluva. Co mě ještě zaráží je to, že Willy, "prorok" se ptá komu se má omlouvat: 

Willy (zde byl email uživatele, red. upr. z důvodu spam. robotů) v Úterý, 18. duben 2023 @ 17:25:38 CEST:Určitě, Toníku? A omluva komu, kde a jak? Prosím o proveditelnou praktickou odpověď. Ptám se obecně, ne(jen) pro sebe. 

Nevím, ale mi přijde automatické se omluvit, přinejmenším těm o kterých šířím nepravdy. A jen tak mimochodem co ti, kteří uvěřili těm nepravdám, že ředitel Pfizeru, chce zabít pomocí vakcín polovinu lidstva a to od té doby co Willy šířil až po smazání toho videa z YouTube? Někteří zajisté uvěřili, že ředitel Pfizeru je vrah a toho člověka nenávidí do dnešních dnů.

Omluví se někdy Willy nebo jako údajný Boží prorok, tak nemusí?
Děkuji za přečtení.   

"Smutný pohled na tzn. Božího proroka a jiné křesťany" | Přihlásit/Vytvořit účet | 18 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Pyramidový Willy (Skóre: 1)
Vložil: LD (lubd@post.cz) v Pátek, 02. červen 2023 @ 10:54:30 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Představa, že Willy je Božím prorokem pracujícím pod vedením tzv. Ducha Svatého je mimořádně úsměvná. Kdysi jsem tady jednoho jakože "Kristovce" nabádal k tomu, aby svého finančně negramotného bratra ve víře upozornil na to, že je zapleten do propagace a spoluúčasti na finančním scamu (Ponziho systém). Willy pak skutečně tyto materiály z internetu odstranil, ale zanedlouho se tam objevila propagace jiné společnosti, která je to samé v bledě-modrém:  xS42x6x.jpg (1328×963) (imgur.com)

Willy tudíž nepochopil, že peníze nerostou na stromech a že Ponziho schéma bude vždy a jen podvod, nehledě na to, která konkrétní společnost ho provozuje. Boží prorok, který léta jede ve finančním scamu - jo, to zní hodně přesvědčivě...
Re: Smutný pohled na tzn. Božího proroka a jiné křesťany (Skóre: 1)
Vložil: Syntezator v Pátek, 02. červen 2023 @ 23:22:10 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Výborný článek

https://zvedavec.news/komentare/2023/05/9650-americke-valky-a-dluhova-krize-usa.htmRe: Smutný pohled na tzn. Božího proroka a jiné křesťany (Skóre: 1)
Vložil: Syntezator v Neděle, 04. červen 2023 @ 09:05:29 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Tady v "katedrále" mají "úžasné" vlákno, kde Willy školí Frantu ze správného Ducha svatého, toho Willova :-)

http://www.granosalis.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=390&postdays=0&postorder=asc&start=15Re: Smutný pohled na tzn. Božího proroka a jiné křesťany (Skóre: 1)
Vložil: martino v Neděle, 04. červen 2023 @ 19:52:59 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Myslím, že projekt některých náboženských blouznivců, kdy nedokvašení katolíci křičí, již nejsme katolíci a sektáři jsou proroci, definitivně zkrachoval a ani nová posila z diskuse na  GS již profláknutých znalců Bible nijak znatelně to Satanovo doupě nevzbudila. Titulek diskusního příspevku 
Smutný pohled na tzn. Božího proroka a jiné křesťany to jen dokazuje. Prorok je temná až nábožensky zvrhlá figura a po povýšení na proroka od Satana mu narostla prorocká křídla a snaží se jak může, ale kam šlápne, tak vždy do lejna, protože je duchovně mrtvý akřesťanství má spíše jako filosofii, kdy je oprávněn se řídit nikoliv evangeliem, ale tím , co mu Zlý duch načeptává. Stejně se chová brusle a Cizinec. To co zde šíří, jim našeptává Satan a že to je Satan je jisté, protože kdyby to bylo odboha nebyla by průvodním znakem zloba, mstivost a nenávist k druhým, jak zde neúspěšně právě tato parta šíří. A pokud někoho provází Zlo jako slepce slepecká hůl, pak je to jistota, že ty kecy nejsou od Boha, ale od Satana. Takže je to skutečně smutný pohled na tyto škůdce křesťanství, kteří Boha nejdříve opustí, pak poplivou a zároveň jiné jinak smýšlející pourážejí a dehonestují a vydupou si od admina zřízení Satanova doupěte, to mě už pohoršuje. Re: Smutný pohled na tzn. Božího proroka a jiné křesťany (Skóre: 1)
Vložil: Akuzativ v Neděle, 04. červen 2023 @ 20:07:06 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Nekdo
Jo, tak to není obvyklé, aby se tu na GS  někdo omlouval a Willy už vůbec ne
Jsou tu  však i slušní lidé 
A to je fajn
Jsem římskokatolík
Stránka vygenerována za: 0.21 sekundy