Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Jana.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 4, článků celkem: 16667, komentáře < 7 dní: 304, komentářů celkem: 430847, adminů: 60, uživatelů: 5254  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 103 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
117089635
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: Tabito, vstaň! neb Willyho největší lež
Vloženo Čtvrtek, 28. prosinec 2023 @ 10:31:54 CET Vložil: Tomas

Sebeobrana poslal Nepřihlášený

V Joppe byla nějaká učednice jménem Tabita, což v překladu zní Dorkas. Ta oplývala dobrými skutky a dáváním almužen. Stalo se, že v těch dnech onemocněla a zemřela. Umyli ji a položili do horního pokoje. Protože Lydda je blízko Joppe, učedníci uslyšeli, že je tam Petr, a poslali k němu dva muže s prosbou: „Rychle přijď k nám! “ Petr vstal a šel s nimi. Když tam přišel, zavedli ho do horního pokoje. I přistoupily k němu s pláčem všechny vdovy a ukazovaly mu košile a pláště, které Dorkas dělala, dokud byla s nimi. Petr poslal všechny ven, klekl si a pomodlil se. Potom se obrátil k mrtvé a řekl: „Tabito, vstaň!“ Ona otevřela oči, a když uviděla Petra, posadila se. Podal jí ruku a pozdvihl ji. Pak zavolal svaté a vdovy a ukázal jim ji živou. To se stalo známým v celém Joppe, a mnozí uvěřili v Pána.

Willy zde sebevědomě prohlásil, že Pán prostřednictvím Williho učinil zázrak všech zázraků - došlo zde údajně ke vzkříšení fyzicky!! mrtvého člověka, stejně tak, jako Pán prostřednictvím Petra vzkřísil Dorku o čemž zde zůstalo svědectví v kapitole Skutky apoštolů!

Je vůbec možné, že by Willy takto ohavně a drze lhal nevědomky?! Nemyslím si - tuto Willyho lež je stěží možné vysvětlit si jinak, než že se jedná o lež předem vykalkulovanou!! Může bohabojný křesťan takovýmto způsobem lhát o svém Pánu? Ne - ten kdo skutečně zná Pána, by si něco takového nikdy nedovolil. Pokud Willy nenastoupí cestu opravdového pokání, nečeká jej nic jiného, než zjištění, jak hrozné je upadnout do rukou živého Boha.

"Tabito, vstaň! neb Willyho největší lež" | Přihlásit/Vytvořit účet | 22 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Tabito, vstaň! neb Willyho největší lež (Skóre: 1)
Vložil: Willy (stanislav.velicky@seznam.cz) v Pátek, 29. prosinec 2023 @ 22:40:02 CET
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
Amen, amen, pravím vám: Kdo věří ve Mne, i on bude činit skutky, které činím Já, a bude činit ještě větší skutky než tyto, neboť Já jdu k Otci. Jan 14:12Re: Tabito, vstaň! neb Willyho největší lež (Skóre: 1)
Vložil: Danny42 v Sobota, 30. prosinec 2023 @ 05:21:39 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Nejprve k Nepřihlášenému. Nepřihlášený , jaký důvod ,v tomto tématu ,máš pro to ,aby jsi byl tzv Nepřihlášený ? To mě je tedy záhadou. Už to tady děláte mnozí často ,že lezete za toho tzv Nepřihlášeného ,a mnohdy je to dle mě zcela zbytečné. Ty témata ,se dají zcela odtajnit ,i tedy to ,kdo to píše. Jo pokud ,má někdo nějaké vnitřní pnutí ,že má různé obavy ,z nějakého možného napadání atd ,jo to bych pochopil ,ale na kresťanském webu ,mě stejně připadá ten únik na Nepřihlášeného ,dost podivný. A dělá to zde více lidí,to už mě praštilo. Co se týče k virtuální osobě Williho , tak to nyní vidím tak ,že ten zázrak se stát mohl ( ale také samozřejmě nemusel ) ,ale vcelku to nyní neberu v potaz proto, protože Willi prohlásil ,že není křesťan ( kristovec),a dal najevo ,že si za tím stojí . Tudíž pokud to někdo veřejně prohlásí ,tedy i zde ,tak musím k dotyčnému přistupovat tak , že ho nemohu brát jako bratra ve víře ,ale odlišně. Navíc si to Willy sám takto přeje ,tím prohlášením ,které učinil , tedy aby ho křesťané ( kristovci) ,nebrali jako bratra v jejich víře . Co se týče toho vzkříšení z mrtvých ,u toho dotyčného člověka ,jo to je klidně možné ( ale pozor ,ještě se neví ,co za duchovní vliv ho vzkřísilo ,a hlavně jestli je to pravda zcela ).Re: Tabito, vstaň! neb Willyho největší lež (Skóre: 1)
Vložil: Gregorios777 (Makarios5@seznam.cz) v Sobota, 30. prosinec 2023 @ 05:57:03 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)

Nelze vyloučit, že se to stalo. Před téměř 30 lety měl jeden můj bratr prorocký sen, kdy v jednom našem konkrétním obchodním centru v Aši přepadlo děcko přes zábradlí a spadlo asi 4 m dolů. A zabilo se. Bratr pak viděl v tom snu mě, jak přicházím a křísím to děcko k životu.

Pokud to byl sen od Pána - a vypadá to že ano, pak se to někdy v budoucnu má stát. Takovéto prorocké sny se mnohdy naplňují třeba až po 35 nebo 40 či 50 lety. Byl-li skutečně od Pána poznám podle toho, že jednou, až tam budu přítomen se to s tím děckem stane a já okamžitě budu vědět co mám dělat. Resp. budu to vědět jen všeobecně. Budu pak muset pečlivě očekávat na Ducha, abych věděl, jak to mám udělat a co mám mluvit.

Ale mohu říci, pokud se to naplní a stane se to, tak to v naší malé Aši s 12 500 obyvateli způsobí takový poprask, že se lidé začnou hromadně obracet ke Kristu. 

Brno je velké město. Tam se taková událost asi ztratí, zvláště mezi většinou těch komoušů tam - mám na mysli tu levičáckou početnou skupinu progresivistů.

Jde o to, kolik lidí to vidělo a jak dalece se to pak rozneslo do veřejnosti. Možná šlo jen o nějakou sopukromou událost. Ale to by musel popsat sám Willy.Stránka vygenerována za: 0.24 sekundy